Naše pergoly

Naše pergoly

Pergola Hobby

Dřevěná pergola Hobby je vyráběna ze smrkového hoblovaného řeziva o rozměrech 3x3m a 3x4m. Pergola je tvořena 8 plůtky a 4 ozdobnými mřížkami. Více mřížek i plůtků si můžete doobjednat, stejně jako velkou mřížku pro uzavření vchodu. Aby se dřevěná pergola Hobby, co nejvíce přizpůsobila vaším představám, můžete si sami vybrat barevný nátěr.

Pergola Hobby s baldachýnem

Dřevěná pergola díky baldachýnu skvěle ochrání před slunečními paprsky. S baldachýnem se dá velice dobře manipulovat, proto si ho můžete lehce zatáhnout, v případě, že byste se přece jenm chtěli sluníčku vystavit. Dřevěná pergola Hobby se vyrábí v rozměrech 3x3m a její soušástí jsou 4 ozdobné mřížky ideální pro popínavé rostliny. Doobjednat si můžete náter, montáž i jednotlivé mřížky.

Rohová pergola

Tato rohová dřevěná pergola vypadá působí velice romanticky, obzvlášť pokud si jí necháte zarůst popínavými květinami. Vyrábí o rozměrech 2,3x2,3m a její součást jsou 2 vestavěné lavice. Doobjednat si k nim můžete i stůl, popřípadě židle. Rohová pergola může zkrášlit každý kout vaší zahrady.

Vějířová pergola

Vějířová pergola má velice atraktivní, atypický vzhled. Vyrábí se v rozměrech 3x3m a doobjednat si k ní můžete nátěr, montáž a samozřejmě i dřevěný nábytek. Tato dřevěná pergola zajímavého tvaru obzvláštní každou zahradu.

Zastřešená pergola

Zastřešená pergola vám zajistí příjemné posezení i v nepříznivém počasí. Pergola se vyrábí v rozměrech 2,5x3m a 2,5x4m a její součást tvoří 2 dlouhé postranní plůtky, 4 krátké plůtky a 2 ozdobné mřížky. Pokud si mřižku necháte zarůst popínavými květinami, docílíte tak velice působivého vzhledu. Zastřešená pergola se vyrábí ze smrkového dřeva a střešní krytinu si můžete zvolit čirou nebo kouřovou.

Pergola Zátiší

Tato drobná dřevěná pergola působí velice půvabně a zkrášlí i zahrádku velice malých rozměrů. Pergola má vestavěnou lavici a měří 2,3x0,5m. Barevný nátěr si můžete vybrat dle vašeho vkusu. Dřevěná pergola Zátiší vypadá úchvatně, pokud ji necháte zarůst popínavými květinami.

Pergola Pohoda

Dřevěná pergola pohoda má vestavěnou lavici a 5 truhlíkových sloupků na květiny. K pergole si můžete přiobjedan i visací dřevěnou houpačkou, která celku dodává veselý vhled. Pergolu je možné zastřešit použitím lehké střešní krytiny. Montáž i nátěr si můžete za příplatek doobjednat. Dřevěná pergola s houpačkou vám zaručí velice příjemný odpočinek v přírodě.

Pergola Hobby zastřešená

Zastřešená pergola je skvělým řešením pro ty, ktěří chtějí odpočívat v přírodě i za deštivého počasí. Střešní krytina Marlon CSE trapéz se vyrábí v čirém nebo kouřovém provedení. Zastřešená dřevěná pergola je vyráběna v rozměrech 3x3m a její součást tvoří 4 mřížky a 8 plůtků. Doobjednat si kromě montáže a nátěru samozřejmě můžete i odpovídající dřevěný nabytek nebo truhlíky na květiny.

Pergola Posezeníčko

Velice dekorativní a půvabná dřevěná pergola Posezeníčko se skvěle hodí do malých zahrádek. Má netypický, zajímavý vzhled a její součást tvoří 4 truhlíkové sloupky a 2 zabudované lavice. Ideální posezení vám pak tato dřevěná pergola poskytne, pokud si k ní přiobjednáte i stůl. Vyrábí se ve velikostech 2,3x2,3m a porostlá popínavými rostlinami vypadá zcela úchvatně.

Image Gallery

Footer center box

Footer center box text, Footer center box text, Footer center box text, Footer center box text, Footer center box text

Footer right nadpis

Footer right text, Footer right text, Footer right text, Footer right text, Footer right text, Footer right text, Footer right text

Adresa:
Lorem ipsum
16515/33
Praha 14555

tel: 123456789
fax: 123456987